امروز: یکشنبه , ۰۱ مهر ۱۳۹۷

کلام رهبر

مقام معظم رهبری(مدظله العالی): يكي از خطرهاي جدائي دين از سياست همين است كه وقتي سياست از دين جدا شد، از اخلاق جدا خواهد شد، از معنويت جدا خواهد شد.

رَبَّنا ظَلَمْنا أنفُسَنا وَ إن لَمْ تَغْفِرْ لَنا وَ تَرْحَمْنا لَنَکونَنَّ مِنَ الخاسِرين. پروردگارا! ما به خويشتن ستم کرديم و اگر ما را نبخشي و بر ما رحم نکني از زيان‌کاران خواهيم بود. اعراف : 23
خانه

درجلسه ای که از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس با حضور برخی اعضای جبهه ی پایداری از جمله دکتر میرکاظمی، دکتر سلیمانی و حجت الاسلام رسایی در روز یکشنبه 30 بهمن برگزار گردید، حجت الاسلام دکتر نبویان با ترسیم هدف اصلی جبهه ی پایداری که همان گفتمان انقلاب اسلامی است، گفت: برای اسلامی شدن جامعه ی عزیز ما، تحقق امور مختلفی لازم است. از جمله این که باید به بخش مهم تربیت نخبگان و مدیران ازجهت فکری و انگیزشی توجه جدی شود. ایشان در پاسخ به سوال در رابطه با اختلاف میان جبهه ی متجد و جبهه ی پایداری بیان داشت: اولا این دو جبهه در یک صف واحد اصول گرایی قرار داشته و اشتراکات فراوانی دارند و من خود را شاگرد حضرت آیت الله مهدوی کنی و حضرت آیت الله یزدی می دانم . ثانیا ، اختلاف جزئی در مورد ساکتین فتنه است. جبهه ی پایداری بر این امر اصرار دارد که باید به دنبال افرادی بود که کاملا در مسیر دفاع از ولایت و مقام معظم رهبری بوده و در همان وقت لازم وفاداری خود را اعلام کنند. وقتی مقام معظم رهبری بحث فتنه را در اکثر سخنرانی های خود بیان داشته اند و از نخبگان خواستند که تبیین کنند، قابل قبول نیست که عده ای سکوت کرده باشند.

دیدگاه ها

ارسال کردن دیدگاه جدید

پرسش امنیتی
این سئوال امنیتی جهت جلوگیری از تکمیل فرم توسط نرم افزارها می باشد.
Image CAPTCHA
حروف نمایش داده شده در تصویر فوق را تایپ نمایید.