امروز: یکشنبه , ۰۱ مهر ۱۳۹۷

کلام رهبر

عزت و قدرت در سايه‏ ي تقوا و تمسك به قرآن و نترسيدن از غير خدا ممكن است.

پيامبر اکرم صل‌الله‌عليه‌وآله‌ فرمود: « در شب معراج از خداوند پرسيدم: اي پروردگار! ثمرات روزه چيست؟ فرمود: حکمت را به ارث مي‌گذارد و حکمت، معرفت را به دنبال دارد و معرفت،‌يقين را به دنبال دارد و هنگامي که بنده به يقين رسيد برايش اهميتي ندارد چگونه شب و روز خود را بگذراند؛ به سختي يا به آساني»
خانه

خبرگزاری فارس: یک عضو شاخص جبهه پایداری انقلاب اسلامی گفت که جریان اصولگرا با اتمام انتخابات، رقابت انتخاباتی را به رفاقت تبدیل و اجازه سوء استفاده به دشمنان نخواهد داد.

حجت‌الاسلام سید محمود نبویان عضو شاخص جبهه پایداری انقلاب اسلامی درگفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس نهم گفت: انتخابات روز گذشته نشان داد که مردم در لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب از هیچ کاری دریغ نخواهند کرد.

وی در این زمینه افزود: ملت ایران برای اینکه اثبات کند که لحظه‌ای از پیوند دیرینه خود با امام امت منحرف نشده است، با حضوری بی‌سابقه در طول 32 سال برگزاری انتخابات مجلس، بصیرت حقیقی خود را به نمایش گذاشت.

عضو شاخص جبهه پایداری تصریح کرد: با توجه به همه شانتاژها و توطئه‌هایی که جبهه استکبار برای کم‌رنگ کردن حضور مردم در صحنه انتخابات مجلس نهم داشت، حضور بیش از 60 درصدی در این عرصه شاهدی بر ایستادگی ملت بر آرمان‌های امام راحل و تدابیر رهبر معظم انقلاب است.

حجت‌الاسلام نبویان اضافه کرد: حضور در انتخابات 12 اسفند پاسخی قاطع به تحریم‌ها و تهدیدهای ماه‌های قبل آمریکا و غرب بود؛ ملت ایران نشان داد که پیوند امت با ولایت جاری‌ست و توطئه و نیرنگ نمی‌تواند این پیوند عمیق را خدشه‌دار کند.

"درسی که نمایندگان حقیقی این ملت بزرگ از حضور مردم در صحنه انتخابات باید بگیرند، ایستادگی در مقابل زورگویان غربی و دفاع از ارزش‌های اسلامی و حقوق مردم و نیز حمایت قاطع از ولی امر مسلمین جهان و مقام معظم رهبری است."

وی در پایان تأکید کرد: با توجه به اینکه انتخابات مجلس نهم به پایان رسید، جریان اصولگرا رقابت انتخاباتی را به رفاقت دیرینه تبدیل و اجازه نخواهد داد که دشمن از رقابت دوستانه، سوء استفاده کند.

دیدگاه ها

ارسال کردن دیدگاه جدید

پرسش امنیتی
این سئوال امنیتی جهت جلوگیری از تکمیل فرم توسط نرم افزارها می باشد.
Image CAPTCHA
حروف نمایش داده شده در تصویر فوق را تایپ نمایید.