کلام رهبر

امام خامنه ای: مکتب سياسى امام داراى شاخص هايى است. شاخص اول: در مکتب سياسى امام، معنويت با سياست در هم تنيده است. شاخص دوم، اعتقاد راسخ و صادقانه به نقش مردم است؛ شاخص سوم، نگاه بين‏ المللى و جهانىِ اين مکتب است. شاخص مهم ديگر مکتب سياسى امام بزرگوار ما پاسدارى از ارزشهاست، که مظهر آن را امام بزرگوار در تبيين مسأله‏ ى ولايت ‏فقيه روشن کردند.آخرين نکته، مسئله عدالت اجتماعي است

رسول خدا صل‌الله‌عليه‌وآله‌ فرمود: « پنج چيز فراموشي را زائل و حافظه را تقويت مي‌کند و بلغم را رفع مي‌کند: مسواک، روزه، قرائت قرآن، عسل و کُندُر.»
خانه

خبرگزاری فارس: یک عضو شاخص جبهه پایداری انقلاب اسلامی گفت که جریان اصولگرا با اتمام انتخابات، رقابت انتخاباتی را به رفاقت تبدیل و اجازه سوء استفاده به دشمنان نخواهد داد.

حجت‌الاسلام سید محمود نبویان عضو شاخص جبهه پایداری انقلاب اسلامی درگفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس نهم گفت: انتخابات روز گذشته نشان داد که مردم در لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب از هیچ کاری دریغ نخواهند کرد.

وی در این زمینه افزود: ملت ایران برای اینکه اثبات کند که لحظه‌ای از پیوند دیرینه خود با امام امت منحرف نشده است، با حضوری بی‌سابقه در طول 32 سال برگزاری انتخابات مجلس، بصیرت حقیقی خود را به نمایش گذاشت.

عضو شاخص جبهه پایداری تصریح کرد: با توجه به همه شانتاژها و توطئه‌هایی که جبهه استکبار برای کم‌رنگ کردن حضور مردم در صحنه انتخابات مجلس نهم داشت، حضور بیش از 60 درصدی در این عرصه شاهدی بر ایستادگی ملت بر آرمان‌های امام راحل و تدابیر رهبر معظم انقلاب است.

حجت‌الاسلام نبویان اضافه کرد: حضور در انتخابات 12 اسفند پاسخی قاطع به تحریم‌ها و تهدیدهای ماه‌های قبل آمریکا و غرب بود؛ ملت ایران نشان داد که پیوند امت با ولایت جاری‌ست و توطئه و نیرنگ نمی‌تواند این پیوند عمیق را خدشه‌دار کند.

"درسی که نمایندگان حقیقی این ملت بزرگ از حضور مردم در صحنه انتخابات باید بگیرند، ایستادگی در مقابل زورگویان غربی و دفاع از ارزش‌های اسلامی و حقوق مردم و نیز حمایت قاطع از ولی امر مسلمین جهان و مقام معظم رهبری است."

وی در پایان تأکید کرد: با توجه به اینکه انتخابات مجلس نهم به پایان رسید، جریان اصولگرا رقابت انتخاباتی را به رفاقت دیرینه تبدیل و اجازه نخواهد داد که دشمن از رقابت دوستانه، سوء استفاده کند.

دیدگاه ها

ارسال کردن دیدگاه جدید

پرسش امنیتی
این سئوال امنیتی جهت جلوگیری از تکمیل فرم توسط نرم افزارها می باشد.
Image CAPTCHA
حروف نمایش داده شده در تصویر فوق را تایپ نمایید.