امروز: دوشنبه , ۲۵ تیر ۱۳۹۷

کلام رهبر

مقام معظم رهبری(مدظله العالی): يكي از خطرهاي جدائي دين از سياست همين است كه وقتي سياست از دين جدا شد، از اخلاق جدا خواهد شد، از معنويت جدا خواهد شد.

رَبَّنا ظَلَمْنا أنفُسَنا وَ إن لَمْ تَغْفِرْ لَنا وَ تَرْحَمْنا لَنَکونَنَّ مِنَ الخاسِرين. پروردگارا! ما به خويشتن ستم کرديم و اگر ما را نبخشي و بر ما رحم نکني از زيان‌کاران خواهيم بود. اعراف : 23
خانه
 حجت الاسلام سيدمحمود نبويان عضو جبهه پايداري انقلاب اسلامي، با تكذيب جدي ادعاي مطرح شده از جانب وي در نامه منتسب به جمعي از دانشجويان دانشگاه امام صادق(ع) مبني بر اينكه "جزء جبهه پايداري نيستم و صرفا به شاگردي استاد افتخار مي كنم "؛ اظهار داشت: اصالتاً متعلق به جبهه پايداري هستم و بر اين امر افتخار مي كنم.
حجت الاسلام سيدمحمود نبويان عضو جبهه پايداري انقلاب اسلامي در گفت وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاري فارس، با تكذيب جدي ادعاي مطرح شده از جانب وي در نامه منتسب به جمعي از دانشجويان دانشگاه امام صادق(ع) مبني بر اينكه "جزء جبهه پايداري نيستم و صرفا به شاگردي استاد افتخار مي كنم "؛ اظهار داشت: اصالتاً متعلق به جبهه پايداري هستم و بر اين امر افتخار مي كنم.

عضو جبهه پايداري با تأكيد بر اينكه بنده به جبهه پايداري به دليل اينكه در رأس آن حضرت آيت الله مصباح يزدي و ديگر اعضا حضور دارند، افتخار مي كنم، تصريح كرد: تعلقي به جبهه متحد ندارم و جبهه متحد به دليل اينكه از بنده تقاضا كرد در ليست آنها باشم، اين امر را پذيرفتم، در عين حال بزرگاني مثل آيت الله مهدوي كني و آيت الله يزدي را قبول دارم.

برخي رسانه ها نامه اي را به جمعي از دانشجويان دانشگاه امام صادق(ع) منتسب كرده اند كه در اين نامه عنوان شده است نبويان گفته جزو جبهه پايداري انقلاب اسلامي نيست.

دیدگاه ها

ارسال کردن دیدگاه جدید

پرسش امنیتی
این سئوال امنیتی جهت جلوگیری از تکمیل فرم توسط نرم افزارها می باشد.
Image CAPTCHA
حروف نمایش داده شده در تصویر فوق را تایپ نمایید.